Programista PHP

praca it: etat dla Ecreation Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: programista PHP developer programmer

Ecreation jest agencją interaktywną, która zajmuje się projektowaniem serwisów WWW oraz rozwojem komunikacji internetowej. Od 11 lat oferujemy, naszym klientom i partnerom, innowacyjne produkty, które są przejrzyste i charakteryzują się prostotą obsługi, nawet przy bardzo złożonych projektach.

Jesteśmy także liderem wśród firm specjalizujących się w tworzeniu chatbotów. Nasze chatboty wykorzystali m.in. Coca Cola, Microsoft Bing, Max Factor, TNT i Enea.

W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy programistów, którzy swoim doświadczeniem wesprą działania naszej firmy.

Opis stanowiska:

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie m.in.:

  • Tworzenie nowych oraz utrzymanie istniejących aplikacji
  • Programowanie logiki biznesowej serwisów i usług internetowych
  • Tworzenie modułów biznesowych, usług i mechanizmów, które można wykorzystać w wielu projektach
  • Praca w zespołach kilkuosobowych nad projektami zewnętrznymi i wewnętrznymi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne (lub pokrewne)
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe w programowaniu obiektowym i strukturalnym PHP
  • znajomość bazy MySQL, składni SQL
  • znajomość HTML, CSS, Javascript (w tym jQuery), walidatorów W3C
  • znajomość języka angielskiego na potrzeby dokumentacji technicznej
  • znajomość frameworków: Zend lub Symfony

Dodatkowe atuty:

  • znajomość HTML5
  • znajomość Jooml-i
  • dokładność, cierpliwość i wytrwałość

Oferujemy:

  • możliwość uczestnictwa w zaawansowanych projektach
  • komfortowe warunki pracy i odpowiedni sprzęt
  • twórczą i rozwijającą pracę w przyjaznej atmosferze
  • pracę w kreatywnym i stymulującym otoczeniu rozwijającej się firmy
  • możliwość wdrażania i inicjowania innowacyjnych projektów dla dużych i znanych klientów
  • współpracę z doświadczonym i międzynarodowym zespołem nastawionym na osiąganie celów
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-03-02
Wyświetlona: 4840 razy