Programista PHP/Magento

zlecenia it dla Planet Soft IT Outsourcing / Bełchatów

Tagi: PHP Magento programowanie

Red Cloud Consulting Sp. z o.o.
Opis stanowiska pracy

Firma Planet Soft z siedzibą we Wrocławiu poszukuje programisty PHP do współpracy (na zasadach freelancingu, kontraktu, etc). Praca przy projekcie aplikacji webowej, której interfejs jest tworzony w technologii PHP a trzon na platformie .NET

Oferta Firmy:
- praca zdalna
- możliwość elastycznego kształtowania godzin pracy na miejscu
- praca przy bardzo ciekawym innowacyjnym projekcie
- współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą
- wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wiedzy
- miła atmosfera pracy
Wymagania

- bardzo dobra znajomość PHP – minimum 3 lata doświadczenia
- praktyczna znajomość systemu Magento
- praktyczna znajomość Mindtouch
- praktyczna znajomość systemu zarządzania treścią Joomla

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-03-04
Wyświetlona: 12876 razy