FrontEnd Developer / Programista XHTML,CSS Warszawa

praca it: etat dla Fun and Mobile / Warszawa

Tagi: FrontEnd Developer Programista XHTML CSS

Szukamy FrontEnd Developera do pracy stałej w siedzibie naszej firmy w Warszawie (Ursynów).

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie layoutów w oparciu o dostarczone projekty graficzne,
- przygotowanie szablonów: XHTML, CSS, JS/AJAX,
- tworzenie kodu zgodnego ze standardami W3C,
- dostarczenie layoutów zgodnych z większością przeglądarek ( Cross-Browser Support )

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie
-pracę w młodym i ambitnym zespole
-przyjazną atmosferę pracy
-szybki rozwój zawodowy
-kompletny brak monotonii

Wymagania:

- j. angielski (rozumienie dokumentacji technicznej ).
- bardzo dobra znajomość XHTML oraz CSS,
- bardzo dobra znajomość frameworków javascript – jQuery

Mile widziane będą:

- znajomość zagadnień Dostępności i Użyteczności stron,
- umiejętność optymalizacji stron dla wyszukiwarek (SEO)
- znajomość SVN

Predyspozycje osobiste:

-motywacja i zaangażowanie,
-umiejętność współpracy zespołowej,
-umiejętność pozytywnej komunikacji,
-terminowość i odpowiedzialność,
-samodzielność,
-doskonałe umiejętności analityczne,
-wykazywanie inicjatywy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-03-10
Wyświetlona: 5197 razy