Software Developer

praca it: etat dla Cyclad / Kraków

Tagi: Software Developer

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu.

W związku z rozwojem naszej działalności na rynku polskim, poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko Software Developer do pracy w Krakowie.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budowę wysokiej klasy platformy .NET przy użyciu C# a także za utrzymanie i rozwój tej platformy. Software Developer będzie także zajmował się wsparciem stron i aplikacji stworzonych dla Klientów oraz tworzeniem zautomatyzowanych testów.
Oczekiwania wobec Kandydata:
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• doświadczenie w n – tier development
• doświadczenie w pracy z technologiami Microsoft
• dobra znajomość języków programowania, takich jak C# lub C++ lub Java
• doskonałe zdolności programistyczne
• wysoka motywacja i zdolność szybkiego przyswajania wiedzy
• zdolności komunikacyjne i zorientowanie na detale

Firma oferuje:
• pełną wyzwań pracę w międzynarodowym, dynamicznym otoczeniu
• możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów
• perspektywy rozwoju zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-03-11
Wyświetlona: 6588 razy