Project Manager IT

praca it: etat dla Polcode / Warszawa

Tagi: Project Manager Aplikacji Webowych

Zadania:

  • Nadzór nad prawidłową realizacją przydzielonych/pozyskanych projektów
  • Współpraca w ramach zespołu projektowego
  • Nadzór i organizowanie pracy przydzielonym programistom
  • Obsługa klientów firmy w języku angielskim, budowanie długoterminowej współpracy
  • Pozyskiwanie nowych zleceń oraz nowych klientów
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych

Oczekujemy:

  • Biegłej znajomość języka angielskiego, umożliwiającej swobodny kontakt z klientami
  • Wykształcenia informatyczne/znajomości zagadnień IT
  • Przynajmniej podstawowej znajomości technologii PHP, SQL
  • Zaangażowanie w pracę i chęci podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Komunikatywności, odpowiedzialności, asertywności

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie przy realizacji aplikacji internetowych
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Znajomość bieżących trendów w projektowaniu aplikacji www
  • Znajomość popularnych aplikacji webowych open source
  • Znajomość zwinnych metodyk prowadzenia projektów informatycznych
  • Zmysł estetyczny

Oferujemy:

  • Pracę w młodym zespole z poczuciem humoru
  • Różnorodne projekty
  • Pracę z zagranicznymi klientami
  • Kontakt z nowymi rozwiązaniami webowymi
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-03-16
Wyświetlona: 6487 razy