Grafik - Application Artist

praca it: etat dla Playsoft Sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: Design Grafika Flash Photoshop Webdesign

Playsoft tworzy oraz wydaje gry i aplikacje dla największych graczy rynku mobilnego (Electronic Arts, Konami, Ubisoft, Namco, …), pomagamy również w kreowaniu ich strategii cyfrowych. Jesteśmy też uprzywilejowanymi partnerami producentów platform mobilnych i smartphonów (Microsoft, Samsung, Nokia, …), dzięki czemu mamy dostęp do prototypów urządzeń i pomagamy je ulepszać.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Grafik – Application Artist

Profil idealnego kandydata:

  • jeżeli jesteś kreatywny, energiczny oraz nie boisz się nowych wyzwań
  • jesteś samoukiem lub masz wykształcenie kierunkowe
  • chcesz rozwijać swoje zdolności
  • cechuje Cię pomysłowość
  • znasz środowisko Windows, Photoshop, Illustrator, Indesign, Flash
  • doskonale orientujesz się w temacie ergonomii graficznych interfejsów użytkownika
  • projektujesz materiały na potrzeby Internetu (podstawowa wiedza dotycząca integracji w XHTML/CSS)
  • znasz się na procesach drukowania i przygotowania materiałów do druku
  • chcesz zaistnieć na międzynarodowym rynku

Twoim zadaniem będzie projektowanie graficznych interfejsów użytkownika dla aplikacji na urządzenia mobilne (iPad, iPhone i wiele innych obecnych na rynku), projektowanie stron internetowych (aplikacje facebook) oraz newslettetów reklamowych

Wymagania:
Znajomość programów:

  • Photoshop CS4/5
  • Illustrator CS4/5
  • Indesign CS4/5
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i w piśmie

Znajomość poniższych programów i języków będzie dodatkowym atutem:

  • After Effects CS4/5
  • XHTML/CSS
  • Flash CS4/5 animacja i/lub kodowanie
  • Action Script 2/3

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie GUI aplikacji na podstawie dostarczonych makiet
  • Cięcie oraz przygotowywanie grafik dla naszych programistów
  • Przygotowywanie materiałów promocyjnych dla naszych produkcji (druk / internet)
  • Wnoszenie własnych inicjatyw w pracę przy projektach

Oferujemy:

  • Stanowisko pracy: Application Artist
  • Miejsce pracy : Gdańsk (centrum)
  • Umowa o pracę

Wynagrodzenie:
W zależności od umiejętności i doświadczenia, jesteśmy skorzy do skrojenia wynagrodzenia na miarę kandydata.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-03-25
Wyświetlona: 13773 razy