Projektant płytek drukowanych

praca it: etat dla NBC Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: Projektant Płytki drukowane

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży elektronicznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki
• Projektowanie wielowarstwowych płytek drukowanych (PCB)
• Przygotowywanie propozycji projektu
• Realizacja zadań w ramach zespołu projektowego
• Tworzenie dokumentacji technicznej
• Współpraca z klientem
• Tworzenie bazy komponentów

Wymagania
• Minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu wielowarstwowych płytek drukowanych (PCB)
• Znajomość programu Altium Designer i/lub Mentor Expedition
• Umiejętność projektowania układów cyfrowych i analogowych
• Wykształcenie wyższe techniczne
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Komunikatywność

Mile widziana
• Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy
• Pracę w międzynarodowym środowisku ICT
• Możliwość zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
• Komfortowe warunki pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-03-31
Wyświetlona: 6408 razy