Analityk Programista Siebel

praca it: etat dla FastSelect / Polska

Tagi: siebel

W imieniu naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko

cała Polska

Zadania:
•analiza funkcjonalna wymagań biznesowych i wymagań poza funkcjonalnych
•wykonanie projektu rozwiązania, implementacja, wdrożenie i utrzymanie zaprojektowanego rozwiązania

Wymagania:
•minimum 2 lata doświadczenia w analizie funkcjonalnej oraz projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań aplikacji Siebel
•znajomość bazy danych Oracle, w tym administracji i strojenia
•bardzo dobra znajomość Java, JEE, PL/SQL, Siebel Tools
•bardzo dobra znajomość języka angielskiego
•doświadczenie w zarządzaniu małym zespołem będzie dodatkowym atutem

Klient oferuje:
•ciekawą i stabilną pracę w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku, w dynamicznie rozwijającej się prestiżowej firmie
•bogaty pakiet socjalny
•możliwość rozwoju zawodowego
•początkowo pełen etat 5 dni w tygodniu, później 2-3 dni + praca zdalna
•atrakcyjne wynagrodzenie: 6-14 000 zł brutto w zależności od doświadczenia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-04-05
Wyświetlona: 5804 razy