Lider Zespołu Testów

praca it: etat dla FastSelect / Łódź

Tagi: tester oracle flexcube

W imieniu naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Łódź

Zadania:
•przeprowadzenie wdrożenia jednego z modułów systemu z zachowaniem całego cyklu rozwoju systemu (analiza, projektowanie, wdrożenie, testy, utrzymanie systemu)
•zarządzanie niewielkim zespołem testerów

Wymagania:
•doświadczenie w testach aplikacji, zwłaszcza systemów pakietowych dla banków
•znajomość Oracle DB i PL/SQL
•doświadczenie w zarządzaniu małym zespołem
•bardzo dobra znajomość języka angielskiego
•mile widziana znajomość Flexcube lub innych systemów bankowych
•wiedza z zakresu bankowości
•doświadczenie we współpracy z poddostawcami

Klient oferuje:
•atrakcyjne wynagrodzenie
•opiekę medyczną
•pracę w międzynarodowym środowisku
•możliwość rozwoju zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-04-06
Wyświetlona: 5870 razy