Senior PHP developer

praca it: etat dla Clearcode.cc / Wrocław

Tagi: php developer wroclaw symfony

Digimedia to prężna firma, której głównym obszarem działalności jest rozwój oraz tworzenie dedykowanych rozwiązań na potrzeby naszych klientów. W internecie działamy pod marką Clearcode.

Świadczymy usługi konsultingowe, projektowania i tworzenia dedykowanych aplikacji. Specjalizujemy się w aplikacjach internetowych (web apps), mobilnych oraz rozwiązaniach dla branży reklamowej.

Nasz zespół to pasjonaci i znawcy wielu technologii, nowych oraz ugruntowanych, open source-owych oraz komercyjnych, którzy doskonale wiedzą jakie narzędzia dobrać, aby Twoja wizja stała się rzeczywistością.

Poszukujemy programistów na stanowisko Senior PHP Programmer.

Zadania:

  • rozwój i tworzenie od podstaw zaawansowanych aplikacji webowych,
  • rozwiązywanie problemów optymalizacyjnych oraz integracje między systemami,
  • tworzenie i przeprowadzanie testów,

Oferujemy:

  • pracę nad ciekawymi projektami dla zagranicznych klientów,
  • elastyczne godziny pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy.

Wymagania:

  • zaangażowanie, systematyczność i terminowość,
  • bardzo dobrą znajomość PHP i MySQL,
  • znajomość frameworka Symfony,
  • biegła znajomość XHTML, CSS, Javascript,
  • znajomość języka angielskiego,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-04-07
Wyświetlona: 5273 razy