Programista Java Wrocław

praca it: etat dla Axit Sp. z o. o. / Wrocław

Tagi: programista java

W centrum technologii AXIT we Wrocławiu zatrudniamy specjalistów IT: programistów, administratorów i liderów projektów.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista JAVA

Nr ref: MD/PROG/04/2011

Praca w jednym z zespołów programistycznych.

Główne zadania:
• projektowanie i implementacja komponentów platformy logistycznej AX4 w technologii J2EE,
• przygotowywanie automatycznych testów komponentowych.

Wymagania:
• doświadczenie w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem technologii obiektowej, szczególnie technologii J2EE,
• znajomość XML, HTML, języków skryptowych oraz podstawowych protokołów internetowych,
• min. podstawowa wiedza z zakresu algorytmiki i optymalizacji,
• twórcze podejście do rozwiązywania problemów,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Oferujemy ciekawą pracę, w dynamicznym, profesjonalnym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej. Praca o charakterze stałym w siedzibie spółki we Wrocławiu. Gwarantujemy samodzielne zadania oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez programy certyfikatów.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-04-07
Wyświetlona: 4881 razy