Specjalista ds. E-commerce

praca it: etat dla Obiettivo Lavoro / Poznań

Tagi: e-commerce

Największa włoska agencja pracy (Certyfikat nr 2775), działająca na rynku od 1997 roku, wyspecjalizowana w nowoczesnym zarządzaniu zasobami ludzkimi, dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr ref. SEC/04/PS
Miejsce pracy: okolice Poznania

WYMAGANIA:
• Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• Biegła znajomość rynku internetowego oraz praktyczna znajomość rozwiązań informatycznych wykorzystywanych w e-commerce
• Kreatywności i twórczego podejścia do problemów
• Łatwości w nawiązywaniu kontaktów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Kompleksowa obsługa w Polsce kanału dystrybucji jakim jest serwis internetowy Klienta
• Współpraca z portalami internetowymi, społecznościowymi, wydawcami, serwisami aukcyjnymi oraz programami partnerskimi
• Współpraca z dostawcami rozwiązań informatycznych
• Tworzenie strategii i rozwiązań mających na celu rozwój sprzedaży poprzez sklep internetowy
• Tworzenie akcji marketingowych skierowane na klienta indywidualnego kupującego w Internecie

OFERUJEMY:
• Pracę w młodym zespole w międzynarodowym środowisku
• Wynagrodzenie ze stałą podstawą i systemem premiowym
• Niezbędne narzędzia pracy
• Możliwość rozwoju i szkoleń

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-04-12
Wyświetlona: 5087 razy