Specjalista ds. Systemów SCADA

praca it: etat dla Obiettivo Lavoro / Poznań

Tagi: PL/SQL SCADA

Największa włoska agencja pracy(Certyfikat MPiPS nr 2775), działająca na rynku od 1997 roku, wyspecjalizowana w nowoczesnym zarządzaniu zasobami ludzkimi, dla swojego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr Ref SCADA/07/JJ
Miejsce pracy: Poznań

WYMAGANIA:

• Znajomość języka niemieckiego
• Wykształcenie wyższe ( preferowane: elektrotechnika, elektroenergetyka, lub pokrewne)
• Gotowość do wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B)
• Biegła znajomość baz danych Oracle, PL/SQL
• Umiejętność organizacji własnej pracy, samodzielność i odpowiedzialność
• Mile widziana praktyczna znajomość systemów SCADA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Utrzymywanie baz danych oraz projektowanie sieci elektroenergetycznych w systemie SCADA

OFERUJEMY:

• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• udział w projektach i pracach zespołu w międzynarodowym zespole
• dostęp do najnowszych technologii
• stabilne miejsce pracy w szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-04-12
Wyświetlona: 5536 razy