Programista Frontend / Web Developer

praca it: etat dla Redefine Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: webdeveloper html javascript programista css

Firma Redefine, twórca telewizji internetowej ipla, poszukuje pracownika na stanowisko Programista Frontend / Web Developer.

Od idealnego kandydata oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości HTML, CSS i standardów W3C,
  • bardzo dobrej znajomości Javascript ze szczególnym uwzględnieniem jQuery,
  • praktycznej umiejętności optymalizacji stron www pod różne przeglądarki,
  • znajomości Adobe Photoshop w stopniu pozwalającym na samodzielne cięcie layoutów,
  • swobodnego poruszania się w zagadnieniach server-side (z naciskiem na Ruby on Rails i PHP),
  • znajomości systemów kontroli wersji (preferowany Git),
  • samodzielności i zdolności szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

  • pracę w Warszawie w pełnym wymiarze czasu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • udział w ciekawych projektach,
  • dobrze wyposażone stanowisko pracy,
  • opiekę medyczną,
  • współpracę z doświadczonymi programistami.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie / rozbudowa witryn www związanych z platformą multimedialną ipla,
  • rozbudowa aplikacji działających na platformach telewizyjnych (Samsung / LG / Philips / Playstation 3),
  • rozwijanie narzędzi wewnętrznych firmy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-04-18
Wyświetlona: 3951 razy