Programista C/ C++

praca it: etat dla Elcar-GPS / Polska

Tagi: C++

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy programistę C/ C++ do tworzenia aplikacji serwera GIS.

Opis stanowiska:

* Tworzenie oprogramowania w C/ C++ * Implementacja rozwiązań dlaplatformy GIS * Tworzenie dokumentacji związanej z tą implementacją * Testowanie powstającego oprogramowania * Współpraca z zespołem programistów przy tworzeniu aplikacji

Wymagania

Od kandytów wymagamy:

* Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka) * Biegłej znajomości języków C/ C++ * Znajomości środowiska Unix * Znajomość MySQL * Umiejętność prowadzenia analizy systemowej oraz projektowej * Kreatywność, pasja do programowania, silna chęć rozwoju w tym kierunku

Dodatkowe atuty kandydata:

* Komunikatywność i samodzielność. * Znajomość systemów informacji geograficznej GIS * Znajomość C# i Microsoft .NET * Znajomość zagadnień związanych z programowaniem systemów RT (Real Time) * Znajomość systemów wersjonowania (SVN, CVS)

Zatrudnione osoby będą współpracować przy tworzeniu serwerowej aplikacji GIS. Gwarantujemy dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz umożliwiamy rozwój zawodowy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-04-19
Wyświetlona: 5502 razy