Administrator / Programista PHP/Flash/Flex/Java/Python/R

praca it: etat dla Sunshine Profits / Polska

Tagi: Flash PHP Java Python R

Sunshine Profits to bardzo dynamicznie rozwijająca się firma. Wkrótce zostanie uruchomiona nowa wersja serwisu zapewniająca wsparcie dla anglojęzycznych inwestorów zainteresowanych rynkiem metali szlachetnych. Wartości nadrzędne w firmie to efektywność w wykonywanych zadaniach i satysfakcja klienta z otrzymywanych usług, a jednocześnie przyjemna atmosfera w pracy.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie interaktywnych (Flash/Flex – front-end) narzędzi inwestycyjnych w oparciu o dostarczone prototypy oraz widoki graficzne. Przykład Większość narzędzi będzie działała w oparciu o aktualizowane codziennie pliki z danymi oraz komponenty.
  • Tworzenie back-end’owych części interaktywnych narzędzi inwestycyjnych (zgodnie ze schematem) w oparciu o Excelowe (+VBA) prototypy – przygotowanie danych (Java lub Python) do prezentacji w aplikacjach Flash/Flex. Przykład: napisanie programu obliczającego wartości wskaźników (górna i dolna cześć wykresu).
  • Dodatkowo niewielkie prace administracyjne.

Podsumowując (w nawiasach podane szacunkowo części pracy, którą dane zadania zajmą): admin (10%) + flash (60%) + back-end obliczeń ((Java albo Python) w polaczeniu z pakietem statystycznym R) (30%)

Wymagania:

Konieczne:

  • Znajomość: PHP, Java, Python, Flash/Flex – AS3, HTML, CSS
  • Min. 1 rok doświadczenia jako administrator,
  • Wykształcenie wyższe, lub ostatni rok studiów,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w piśmie,
  • Zorientowanie na wyniki, a nie na pozory,
  • Świetna organizacja pracy,
  • Otwartość, kreatywność podczas tworzenia projektów,
  • Poczucie humoru. :)

Mile widziane:

  • Znajomość Edito CMS,
  • Znajomość pakietu statystycznego R,
  • Znajomość Adobe Photoshop / Illustrator.

Oferujemy:

  • Pracę online w domu (99%+ czasu) / telefon / Skype,
  • Praca mniej więcej na pelen etat (40h tygodniowo) przy zachowaniu elastyczności czasu pracy (w większości przypadków dobierasz przerwy w pracy tak, żeby Tobie było wygodnie pracować, a przez to żeby praca była jak najefektywniejsza) w oparciu o nowoczesne systemy zarzadzania zadaniami,
  • Wynagrodzenie 6000 PLN brutto miesięcznie + dodatki w przypadku zwiększenia efektywności działania danego narzędzia,
  • Wypłata wynagrodzenia poprzez umowę o dzieło/zlecenie,
  • Brak wymagań jeśli chodzi o ubiór w pracy. :)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-04-23
Wyświetlona: 4592 razy