Key Account Manager

praca it: etat dla Vision Agencja Reklamowa / Łódź

Tagi: Key Account Manager reklama agencja reklamowa praca łódź

Opis stanowiska:
• stała obsługa kluczowych klientów w całej Polsce,
• analiza rynku w zakresie potencjalnych klientów,
• tworzenie ofert, prowadzenie prezentacji i aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
• budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi,
• raportowanie działań,
Wymagania:
• doświadczenie w pracy w agencji reklamowej min rok (warunek konieczny),
• znajomość rynku reklamy i zagadnień marketingu,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• umiejętność nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji z Klientem oraz umiejętność analizy potrzeb Klienta,
• umiejętność przygotowywania ofert oraz prowadzenia prezentacji,
• zdolności negocjacyjne,
• zaangażowanie, inicjatywa, samodzielność i wysoka motywacja do pracy,
• kreatywne i ambitne podejście do postawionych zadań,
• umiejętność pracy w zespole,
• dobra organizacja pracy,
• wysoka kultura osobista,
• dobra znajomość pakietu MS Office (Power Point),
• prawo jazdy kat. B,
Oferujemy:
• umowę o pracę,
• 100% przyjaznej atmosfery,
• niezbędne narzędzia do pracy: samochód, komputer, telefon
• pracę w zespole kreatywnych ludzi,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-04-25
Wyświetlona: 7714 razy