Programista Java

praca it: etat dla Grape Software / Kraków

Tagi: Java MySQL Spring J2EE

Grape Software jest firmą typu Software House, zajmuje się tworzeniem zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla biznesu. Specjalizujemy się w dostarczaniu dużych systemów opartych na architekturze Java/J2EE oraz w tworzeniu aplikacji RIA w technologii Adobe Flex/AIR.
W związku z rozwojem firma poszukuje utalentowanych osób do swojego zespołu.

PROGRAMISTA JAVA
Numer referencyjny: JV/SC/Q02

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka programowania JAVA (min. 1 rok doświadczenia zawodowego)
  • bardzo dobra znajomość technologii J2EE (JSP, EJB, JDBC, JPA)
  • bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • znajomość i umiejętność stosowania wzorców projektowych
  • znajomość HTML, CSS, JavaScript
  • znajomość narzędzi takich jak: ANT, Maven, Subversion,
  • elastyczność i umiejętność szybkiego uczenia się
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Mile widziane:

  • znajomość Spring Framework oraz Hibernate
  • znajomość bazy danych MySQL

Zakres obowiązków:

  • tworzenie aplikacji Webowych
  • udział w zespole projektowym
  • testowanie aplikacji
  • tworzenie dokumentacji

Oferujemy:

  • pracę przy ambitnych projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciągły kontakt z najnowszymi technologiami
  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich umiejętności
  • przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole
  • prywatną opiekę medyczną

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-04-29
Wyświetlona: 3884 razy