Project Manager

praca it: etat dla Pro-Creation / Warszawa

Tagi: project manager

Agencja interaktywna Pro-Creation poszukuje od zaraz pracownika na stanowisko Project Manager

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie projektów (w tym tworzenie harmonogramów i dokumentacji)
  • komunikacja z Klientami

Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności podejmowania trafnych decyzji, także pod presją czasu
  • doświadczenia w organizowaniu projektów informatycznych i/lub marketingowych
  • wiedzy na temat technologii internetowych i narzędzi e-marketingowych
  • umiejętności koordynowania pracy zespołu i definiowania priorytetów
  • kreatywności, zaangażowania, skrupulatności i konsekwencji
  • biegłej znajomość języka angielskiego

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wiedza techniczna/programistyczna

Naszemu przyszłemu pracownikowi oferujemy:

  • Szansę na pracę dla prestiżowych Klientów, nie tylko na rynku polskim
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Spokojną i przyjazną atmosferę pracy
  • Poszanowanie jego wolnego czasu (praca w godzinach 9-17)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-05-02
Wyświetlona: 6532 razy