Tester oprogramowania

praca it: etat dla Cyclad / Częstochowa

Tagi: tester jira python ISTQB

Częstochowa

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.
Zespół naszych Konsultantów specjalizuje się w zakresie czterech gałęzi biznesowych: bezpieczeństwa systemów informatycznych, zarządzania i obsługi infrastruktury IT, systemów ERP oraz tworzenia oprogramowania.
Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

W związku z rozwojem naszej działalności na rynku polskim, poszukujemy konsultantów do pracy w ramach projektu dla naszego klienta w Częstochowie.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie głównie odpowiedzialna za tworzenie procedur testowych na podstawie podanych specyfikacji, tworzenie skryptów testowych w języku Python, rozwój i egzekucję scenariuszy testowych oraz wykonywanie testów manualnych metodą testów próbek.
Wymagania stawiane pracownikowi:

• Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym
• Min. dwuletnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania, roczne doświadczenie w testach white box
• Znajomość metodologii testów
• Doświadczenie w testach automatycznych
• Doświadczenie z aplikacjami wbudowanymi
• Znajomość języków skryptowych, preferencyjnie Python
• Doświadczenie w używaniu narzędzi do raportowania, preferencyjnie Jira
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Dobra znajomość języka niemieckiego będzie plusem

Firma oferuje:

• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym międzynarodowym otoczeniu
• Duże możliwości rozwojowe
• Współpracę i możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów ze światowej firmy konsultingowej
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-05-04
Wyświetlona: 13430 razy