Programista PHP

praca it: etat dla RedBelt Sp. z o.o. / Łódź

Tagi: Programista PHP Webdeveloper MySQL

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się tworzeniem, rozwojem i utrzymaniem nowoczesnych rozwiązań internetowych związanych z portalami społecznościowymi.

Wymagania:
+ bardzo dobra znajomość języka PHP 5
+ znajomość przynajmniej jednego frameworka MVC (np. Symfony2, Zend, Yii, Kohana)
+ bardzo dobra znajomość XHTML i CSS
+ znajomość frameworków JavaScript i technologii AJAX (np. jQuery, ExtJs)
+ umiejętność programowania obiektowego
+ dobra znajomość MySQL 5
+ umiejętność pracy z systemami kontroli wersji (np. SVN, Bazaar, Git)

Ofertujemy:
+ możliwość rozwoju podczas pracy z doświadczonymi developerami przy zaawansowanych technologicznie projektach
+ pracę w oparciu o umowę o pracę w siedzibie firmy (centrum Łodzi)
+ nieformalną atmosferę
+ wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-05-09
Wyświetlona: 5457 razy