Programista / Programistka JavaScript

praca it: etat dla AdOcean Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: JavaScript JQuery Ext JS HTML CSS

Zadania przyszłego pracownika

* projektowanie oraz wdrażanie interfejsów WWW dla rynku reklamy internetowej, * tworzenie aplikacji oraz skryptów rozszerzających funkcjonalność produktów, * dbanie o niezawodne działanie aplikacji.

Oczekiwania wobec kandydatów

Poszukujemy osoby, która posiada wyższe wykształcenie lub jest studentem / studentką (preferowane kierunki: informatyka i pokrewne). Kandydat / kandydatka musi posiadać wiedzę na temat:

* programowania obiektowego w języku JavaScript, * bibliotek JQuery i Ext JS, * HTML i CSS, * SQL oraz baz danych (MySQL), * XML, JSON, SOAP, * SVN, środowisk UNIX (LINUX).

Dodatkowo od kandydatów będziemy wymagać

* otwartości i dużego poczucia humoru, * samodzielności w zakresie przydzielonych zadań, * umiejętność pracy w dużym zespole, * umiejętności poszukiwania rozwiązań na zadane problemy, * sumienności i terminowości, * zaangażowania w powierzone projekty, * znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie korespondencji.

Oferujemy

* uczestnictwo w ciekawym, innowacyjnym i ambitnym projekcie informatycznym – naszymi klientami są domy mediowe i sieci reklamowe, * udział w tworzeniu narzędzi niezbędnych do funkcjonowania internetu, * pracę w międzynarodowym środowisku (jesteśmy obecni na wielu rynkach Europy Środkowej i Wschodniej), * rozwój kompetencji (szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne), * pracę w młodym, dynamicznym zespole, * nieformalną i przyjazną atmosferę pracy. * elastyczne godziny pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-05-11
Wyświetlona: 4775 razy