Praktykant / Praktykantka w Zespole Backend

zlecenia it dla Gemius SA / Warszawa

Tagi: C C++ Linux stl boost

Program Praktyk Letnich – oferta praktyk płatnych

Zadania praktykanta / praktykantki

* przygotowywanie narzędzi wspierających działanie systemów rozproszonych, * rozszerzanie istniejących bibliotek, * pomoc w realizacji projektów prowadzonych w Dziale IT oraz wsparcie pracowników tegoż Działu.

Oczekiwania wobec kandydata / kandydatki

* umiejętność programowania w C++ (STL, wzorce), * umiejętność realizacji projektów informatycznych w środowisku Linux, * praktyczna znajomość algorytmów i struktur danych * znajomość języków skryptowych, np. bash, awk, perl, python, * samodzielność, dokładność i komunikatywność, * zaangażowanie i inicjatywa, * podstawowa znajomość języka angielskiego.

Dodatkowymi atutami będą

* znajomość biblioteki boost, * sukcesy w konkursach informatycznych, * bardzo dobre wyniki w nauce.

Oferujemy

* płatne 3-miesięczne praktyki z możliwością późniejszego zatrudnienia, * pracę nad systemami wymagającymi bardzo wysokiej niezawodności (działają 24h/dobę, 7dni w tygodniu), * pracę z wielkimi bazami danych (do naszych baz są dodawane miliardy rekordów dziennie) * szansę rozwoju zawodowego i pracę z zespołem dynamicznych, młodych ludzi, * przyjazną atmosferę pracy, * elastyczne godziny odbywania praktyk.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-05-11
Wyświetlona: 5246 razy