Specjalisty ds. kadr i płac

praca it: etat dla K2 Internet S.A / Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

·         sporządzanie, prowadzenie i aktualizacja akt osobowych oraz wszelkiej dokumentacji pracowniczej

·         administracja kadrowo-płacowa

·         sporządzanie umów o pracę, umów cywilno prawnych i innej dokumentacji związanej przyjmowaniem i zwalnianiem pracowników

·         rozliczanie ewidencji czasu pracy

·         wprowadzanie danych do listy płac

·         bieżąca kontrola naliczeń wynagrodzeń, ekwiwalentów i zasiłków, sporządzonych przez zewnętrzną firmę

·         współpraca z firmą zewnętrzną w zakresie sporządzania deklaracji ZUS, US i sprawozdań GUS

·         sporządzanie raportów dla Zarządu

Oczekujemy:

·         wykształcenie średnie (mile widziane wyższe);

·         doświadczenie w zakresie administrowania dokumentacją kadrową, rozliczania czasu pracy i naliczania wynagrodzeń w organizacji zatrudniającej powyżej 50 osób

·         praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, zagadnień kadrowych, przepisów ZUS oraz podatku dochodowego od osób fizycznych

·         umiejętność rozliczeń z PFRON-em i sporządzania sprawozdań do GUS

·         doskonała organizacja pracy

·         komunikatywność

·         umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej rozwijającej się firmie;
  • Prywatna opiekę medyczną

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-04-09
Wyświetlona: 5540 razy