Programista Python

praca it: etat dla Red Sky sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: Python

Firma Red Sky sp. z o.o., twórca największej na świecie wyszukiwarki plików multimedialnych Filestube.com prowadzi rekrutację na stanowisko:

PROGRAMISTA PYTHON

Miejsce pracy: Wrocław
Typ pracy: etat, umowa o pracę.

Opis stanowiska:
- praca w zespole programistycznym rozwijającym istniejące aplikacje
- praca nad rozwojem nowych projektów dostarczanych na rynek globalny
Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka Python
- znajomość programowania obiektowego
- znajomość SQL z nastawieniem na bazę danych MySQL
- znajomość bibliotek Zend Framework, Smarty i jQuery
- umiejętność pracy w środowisku Linux
- znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem
dokumentacji technicznych
- umiejętność komunikacji i pracy w zespole
- wysokie poczucie odpowiedzialności, samodzielność i inicjatywa

Mile widziane:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość wzorców projektowych
- znajomość metodyki Scrum
- znajomość frameworka Twisted
- praktyczna znajomość Subversion
- znajomość technologii wyszukiwania Sphinx
- praktyczna znajomość któregoś z języków programowania: Python, Perl, C/C++
Oferujemy:
- ciekawą pracę w młodym, ale profesjonalnym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia z zakresu zaawansowanych technologii
internetowych
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- dogodna lokalizacja miejsca pracy
- opieka medyczna.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-05-16
Wyświetlona: 4627 razy