Konsultant ds. technicznego wsparcia klienta

praca it: etat dla NBC Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: konsultant wsparcie klienta analityk

Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej firmy, poszukujemy osób na stanowisko

Lokalizacja: Wrocław

Zadania:

  • techniczne wsparcie klientów w zakresie produktów firmy
  • analiza i rozwiązywanie problemów
  • tworzenie bazy uniwersalnych rozwiązań

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w pracy z wybranymi systemami (Windows, Unix, Oracle, Progress)
  • wykształcenie związane z obszarem IT
  • doświadczenie w pracy z aplikacjami biznesowymi
  • podstawowe umiejętności programistyczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w międzynarodowym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • prywatną opiekę medyczną

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-05-17
Wyświetlona: 5565 razy