Webmaster

praca it: etat dla eSKY.pl S.A. / Katowice

Tagi: webmaster ajax java script flash

Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl to jedna z największym firm turystycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w sprzedaży biletów lotniczych, hoteli, wycieczek, a także ubezpieczeń podróżnych. Swoje oddziały posiadamy w Polsce oraz w Bułgarii i Rumunii, a już wkrótce w 3 kolejnych państwach. W związku z dynamicznym rozwojem spółki, do Działu IT w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko: Webmaster.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość (X)HTML i CSS (umiejętność pisania kodu poprawnego semantycznie);
  • Bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop;
  • Dobra znajomość Flash;
  • Dobra znajomość JavaScript oraz doświadczenie z technologią AJAX;
  • Znajomość PHP i OOP;
  • Bardzo dobra orientacja w świecie WWW;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane:

  • Znajomość biblioteki jQuery;
  • Znajomość Zend Framework oraz PHPTall;
  • Znajomość zagadnień związanych z SEO;
  • Doświadczenie w projektowaniu interface-ów aplikacji internetowych z uwzględnieniem aspektów usability.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie szablonów (X)HTML/CSS na podstawie dostarczonych projektów graficznych.
  • Wykorzystanie elementów JS w oparciu o jQuery i wykorzystaniem technologii AJAX;
  • Programowanie w PHP wybranych części aplikacji związanych z widokiem;

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 3000 – 4000 zł netto w zależności od kwalifikacji i doświadczenia;
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony uzupełnianą atrakcyjnym systemem premiowym;
  • Zniżki na wakacyjne wypady dla Ciebie i Twoich znajomych;
  • Pakiet relaksacyjny (basen, fitness, siłownia);
  • Ciekawą pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów;
  • Perspektywy rozwoju wraz z ekspansją firmy w Polsce i na świecie;
  • Profesjonalne szkolenia podnoszące kwalifikacje;
  • Nieformalną i przyjazną atmosferę współpracy opartą na partnerstwie i otwartej komunikacji;
  • Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym kompleksie biurowym ;

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-05-25
Wyświetlona: 9698 razy