WebDesigner - Gliwice

praca it: etat dla i-Systems sp. z o.o. / Gliwice

Tagi: Webdesigner

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za wykonywanie projektów graficznych serwisów oraz aplikacji internetowych. Oferta przewiduje wyłącznie pracę na miejscu (biuro w Gliwicach).

Wymagania:
- doskonała znajomość pakietu Adobe (PS, AI, mile widziane ID czy Flash)
- znajomość takich zagadnień jak usability czy user experience
- wszystkie cechy dobrego grafika: poczucie estetyki, dbałość o detal, minimalizm formy, kreatywność

Oferujemy:
- duża samodzielność
- nowiutki macintosh
- własne biurko, bardzo wygodny fotel, kawę w dowolnych ilościach
- praca przy ciekawych projektach
- praca w młodym zespole… na prawdę

Wynagrodzenie:
- 2000 – 2500 zł netto.

Forma zatrudnienia:
W pierwszym etapie (1-2 miesiące) preferujemy współpracę kontraktową (umowa o dzieło/zlecenie), następnie umowa o pracę.

Dane firmy:
i-Systems Sp. z o.o.
ul. Daszyńskiego 1/2B
44-100 Gliwice

NIP: 754-297-83-49
Regon: 160261363
KRS: 0000332752

Zgłoszenie powinno zawierać:
- CV
- portfolio (link tudzież przykładowe prace dołączone do zgłoszenia)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-05-26
Wyświetlona: 11319 razy