Administrator Citrix

praca it: etat dla HAYS Poland / Wrocław

Tagi: Administrator Citrix Niemiecki German

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko: Administrator Citrix, nr ref: Citrix
Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:
• Administrowanie aplikacjami i farmami Citrix
• Opracowywanie oraz integracja nowych aplikacji
• Monitoring oraz zarządzanie zgłaszanymi problemami (CTS Tickets)
• Diagnozowanie i naprawa zgłaszanych błędów
• Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej

Wymagania:

• Dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego (warunek konieczny)
• Doświadczenie w obszarze rozwiązań Citrix:
o Citrix XenApp 4.5 and 5
o Citrix XenServer 5.5
o Citrix XenDesktop
o Citrix Provisioning Services
o Citrix Secure Gateway
o Citrix WebInterface 4.6, 5.2
o Citrix DesktopBroker
o Citrix Access Gateway
• Wykształcenie wyższe informatyczne

Klient oferuje:

• Pracę w nowoczesnej i prężnie działającej organizacji
• Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego
• Szkolenia międzynarodowe
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Dostęp do najnowocześniejszych technologii

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-05-26
Wyświetlona: 5474 razy