Software Packaging with German

praca it: etat dla HAYS Poland / Wrocław

Tagi: Administrator Software Packaging German

W imieniu naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży IT, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Software Packaging Specialist.
Miejsce pracy: Wrocław

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrażanie pakietów / wersji oprogramowania i utrzymanie stabilnego środowiska desktopowego.

Zadania:

Dostarczanie oprogramowania zgodnie z zapotrzebowaniem klientów
Tworzenie pakietów oprogramowania
Wykonywanie testów oprogramowania
Tworzenie dokumentacji testowej oraz scenariuszy testów
Rozpoznanie i rozwiązywanie pojawiających się problemów
Integracja oprogramowania
Tworzenie scenariuszy migracji i aktualizacja platform

Wymagania:

Dobra znajomość jęz. niemieckiego i angielskiego (warunek konieczny)
Znajomość skyptów (VBS, Batch) lub języków programowania C++, Delphi
Praktyczna znajomość systemów Windows (np. XP, 2000)
Praktyczna znajomość technologii MSI lub narzędzi takich jak InstallShield lub Wise Package Studio będzie dodatkowym atutem
Doskonałe umiejętności komunikacyjne
Wykształcenie wyższe

Nasz Klient oferuje:

Pracę w nowoczesnej i prężnie działającej organizacji
Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego
Szkolenia międzynarodowe
Dostęp do najnowocześniejszych technologii

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-05-26
Wyświetlona: 5679 razy