Webdeveloper

praca it: etat dla Ogilvy Interactive / Warszawa

Tagi: Webdeveloper PHP JAVA MySQL

Obowiązki:

  • budowanie serwisów internetowych w oparciu o PHP, Python, JS
  • programowanie stron internetowych, baz danych, łączności z serwisami społecznościowymi, serwisami video
  • nadzór i stała weryfikacja jakości projektów realizowanych przez agencję
  • kodowanie e-mailingowych kampanii internetowych

Wymagania:

  • 2-3-letnie doświadczenie zawodowe w agencjach interaktywnych na podobnym stanowisku
  • znajomość Adobe Dreamweaver, Adobe Photoshop
  • znajomość standardów sieciowych: HTML, XHTML, CSS2
  • umiejętność posługiwania się językiem JavaScript
  • bardzo dobra znajomość języka PHP, znajomość baz danych MySQL lub/i PostgresSQL
  • samodzielność, zdyscyplinowanie i komunikatywność
  • umiejętność realizowania kilku zadań jednocześnie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stałą pracę w dynamicznym środowisku
  • program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • rozszerzony pakiet ubezpieczenia medycznego
  • pracę z ludźmi, którzy kochają to co robią

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-05-30
Wyświetlona: 5036 razy