Administrator Linux/Unix

praca it: etat dla NOTIO / Warszawa

Tagi: linux unix Administrator shell solaris

W imieniu Klienta, dużej, znanej firmy prowadzącej działalność w obszarze IT na skalę międzynarodową, poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne obowiązki:
Wsparcie techniczne produkcyjnych i testowych serwerów Linux i Unix
Instalacja, konfiguracja i utrzymanie serwerów Linux i Unix (Red Hat, Solaris)
Uczestnictwo w instalacji, konfiguracji oraz utrzymaniu baz danych Oracle
Analiza, planowanie i implementacja zmian w systemach produkcyjnych

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, matematyka, fizyka) – poziom minimum licencjata lub inżyniera
Znajomość zagadnień związanych z administracją systemem Linux na poziomie dobrym
Umiejętność programowania w Stellu
Wiedza z zakresu administracji bazami danych Oracle i/lub DB2 oraz znajomość administracji serwerami aplikacyjnymi WebLogic i/lub WebSphere będą dodatkowym atutem
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Znajomość języka francuskiego i/lub niemieckiego przynajmniej na poziomie dobrym będzie dużym atutem
Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne
Umiejętność pracy pod presją czasu

Klient ze swojej strony oferuje:
Stabilną pracę w znanej firmie z branży IT działającej w wielu krajach na świecie
Realną możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń w międzynarodowym zespole
Satysfakcjonujące warunki finansowe

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-05-30
Wyświetlona: 5743 razy