Konsultant ds. wsparcia technicznego

praca it: etat dla NBC Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: konsultant wsparcie techniczne

Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej firmy, poszukujemy osób na stanowisko

Lokalizacja: Wrocław

Zadania:

  • zapewnienie pierwszej linii wsparcia technicznego dla klientów
  • obsługa nadchodzących zgłoszeń
  • diagnoza oraz rozwiązywanie problemów technicznych

Wymagania:

  • znajomość środowiska Microsoft
  • praktyczna wiedza z zakresu funkcjonowania sieci
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziana:

  • znajomość Active Directory

Oferujemy:

  • ciekawy projekt w międzynarodowym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-06-01
Wyświetlona: 5642 razy