account manager

praca it: etat dla Agencja Reklamowa b&j sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: obsługa klienta reklama sprzedaż komunikacja

Zadania:
• budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami
• przygotowywanie prezentacji i ofert handlowych
• dbałość o prawidłowy przebieg procesów sprzedaży
• rzetelna i sprawna obsługa klientów

Wymagane kwalifikacje:
• wykształcenie wyższe
• doświadczenie pracy w agencji reklamowej
• łatwość nawiązywania oraz utrzymywania kontaktów handlowych
• dobra znajomość języka angielskiego
• umiejętności negocjacyjne
• zdolności interpersonalne
• dyspozycyjność
• prawo jazdy kat. B
• dobra organizacja pracy
• przedsiębiorczość, inicjatywa, samodzielność

Kandydatom oferujemy:
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• niezbędne i nowoczesne narzędzia pracy
• zdobywanie doświadczenia przy realizacji dużych projektów
• ciekawą pracę w młodym , kreatywnym zespole
• umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-06-07
Wyświetlona: 6240 razy