Specjalista do spraw wsparcia technicznego

praca it: etat dla Manpower Polska Sp. z o.o. / Holandia

Tagi: Mac hardware wsparcie techniczne niemiecki angielski

Opis stanowiska:

Rozwiązywanie problemów technicznych z użyciem telefonu, poczty elektronicznej,
Świadczenie wsparcia technicznego dla zagranicznych klientów w obszarze hardware, aplikacji oraz rozwiązań sieciowych,
Współpraca z zespołem technicznym.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne lub informatyczne,
Ugruntowana wiedza na temat sprzętu komputerowego, sposobów zabezpieczania danych,
Bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Mac,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz języka niemieckiego warunkiem koniecznym,
Umiejętność prostego przekazywania informacji w mowie i piśmie dla osób nie mających wiedzy informatycznej,
Bardzo dobre umiejętności w zakresie komunikacji i nastawienie na rozwiązywanie problemów klienta oraz wysoka kultura osobista,
Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Oferta:

Miejsce pracy: Holandia,
Pomoc w zakwaterowaniu,
Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
Niezbędne narzędzia pracy,
Zapewnienie ubezpieczenia zdrowotnego.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-06-08
Wyświetlona: 8142 razy