Developer PHP: płatny staż

praca it: etat dla Polcode / Warszawa

Tagi: php staż praktyki junior

Opis stanowiska
Zapraszamy na trzymiesięczny płatny staż w siedzibie firmy w centrum Warszawy. Staż będzie miał formę pracy zespołowej nad rozwojem istniejących aplikacji webowych, z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi programistycznych, pod okiem doświadczonych developerów. Naszym celem jest przygotowanie stażystów do pracy w charakterze junior developera, przy projektach naszych klientów.

OCZEKUJEMY:

- zapału, pozytywnego podejścia do programowania i chęci do nauki
- dyspozycyjności – pełny wymiar godzin
- doświadczenia w wykorzystywaniu technologii webowych
- podstawowej znajomości HTML, CSS i JavaScript
- podstawowego doświadczenia z SQL (MySQL lub PostgreSQL)
- bardzo dobrej znajomości angielskiego

OFERUJEMY:

- 3 miesięczny płatny staż w firmie wykorzystującej wiodące technologie
- możliwość poznania tajników PHP przy wsparciu ekspertów
- praktyczne wykorzystywanie nowych umiejętności przez rozwój firmowej aplikacji
- dla najlepszych – możliwość stałej współpracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-06-09
Wyświetlona: 5275 razy