Account Manager ze znajomością angielskiego

praca it: etat dla Polcode / Łódź

Tagi: project management zarządzanie projektami PM

Podstawowym zadaniem Polcode jest dostarczanie sprawdzonych i zoptymalizowanych aplikacji webowych. Tworzymy witryny i sklepy internetowe, systemy CMS, modyfikujemy istniejące rozwiązania oraz świadczymy usługi wsparcia. Nasz zespół składa się z profesjonalistów obdarzonych poczuciem humoru. Ich umiejętności i pomysły pozwalają na realizację projektów satysfakcjonujących klientow i użytkowników.

Account Manager

Miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska:

nadzór nad prawidłową realizacją przydzielonych/pozyskanych projektów
współpraca w ramach zespołu projektowego
wbsługa zagranicznych klientów, budowanie długoterminowej współpracy
pozyskiwanie nowych zleceń oraz nowych klientów
przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych w języku angielskim

Oczekiwania:

biegła znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodny kontakt z klientami
wykształcenie informatyczne/co najmniej dobra znajomość zagadnień związanych z tworzeniem aplikacji webowych
zaangażowanie w pracę i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

Dodatkowe atuty to:

przynajmniej podstawowa znajomość języków PHP, SQL
doświadczenie w kierowaniu zespołem
znajomość bieżących trendów w projektowaniu aplikacji www
znajomość popularnych aplikacji webowych open source
zmysł estetyczny

Oferujemy:

kontakt z nowymi rozwiązaniami webowymi przy realizacji różnorodnych projektów
współpracę z klientami z Europy Zachodniej i USA
pracę z zespołem zdolnych, kreatywnych programistów
bardzo terminowe wypłaty wynagrodzenia
elastyczne godziny pracy
możliwość rozwoju w kierunku zarządzania projektami IT

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-06-09
Wyświetlona: 6724 razy