Flash Developer

praca it: etat dla Trendmaker sp.j. Piwowarczyk i wspólnicy / Kraków

Tagi: Flash Developer AS3 Programista

Agencja Marketingu Zintegrowanego Trendmaker poszukuje osoby na stanowisko Flash Developer. Oferujemy prawdziwe wyzwania, ciekawe projekty dla znanych międzynarodowych marek takich jak Danone, IKEA, Mennica Polska, Pele Sports, Esselte.

Zakres obowiązków:
- Współpraca z teamem kreatywnym w celu wykorzystania specyfiki technologii w procesie kreatywnym
- Samodzielna realizacja aplikacji internetowych i rozbudowanych serwisów internetowych opartych Flash i Flex

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość Action Script 3
- Bardzo dobra znajomość środowiska Adobe Flash CS3+ / Flash Builder
- Doświadczenie w realizacji różnorodnych form reklamowych
- Znajomość XML i AMFPHP
- Zaangażowanie i samodzielność
- Umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane:
- Doświadczanie we współpracy z agencjami( freelance / praca w agencji)
- Umiejętność korzystania z dodatkowych bibliotek: PV3D, SWFAddress, TweenMax

Oferujemy:
Realizację ciekawych i niestandardowych projektów marketingowych. Wyznajemy zasadę „Sky is the Limit”. Nie ma u nas spokojnej, nudnej pracy, każdy dzień jest pełen nowych wyzwań. Umowę o pracę z godziwymi warunkami oraz zapleczem potrzebnym do wykonywania swojej pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-06-10
Wyświetlona: 7411 razy