Webdeveloper - programista PHP

praca it: etat dla Projektovnia / Poznań

Tagi: Programista PHP Webdeveloper HTML CSS

Jesteśmy agencją reklamową realizującą działania interaktywne dla klientów z Polski oraz zagranicy. Nasze atuty to doświadczony zespół oraz wysoki poziom estetyczny i funkcjonalny wdrażanych projektów. Jeżeli chcesz brać udział w dających sporo satysfakcji przedsięwzięciach w firmie oferującej interesujące perspektywy rozwoju, prześlij nam swoje CV.

Opis stanowiska:

Jeżeli:

  • jesteś zdolnym programistą, który nie boi się nowych wyzwań
  • chcesz pracować w dynamicznym, ambitnym zespole
  • nie lubisz nudy
  • chcesz rozwijać swój potencjał
  • cenisz sobie profesjonalne podejście współpracowników, dobrą organizację i kulturę pracy
  • jesteś na bieżąco z aktualnymi trendami internetowymi

Dołącz do nas!

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie członkiem zespołu wdrażąjącego serwisy internetowe, systemy CMS, aplikacje internetowe oraz będzie odpowiedzialna za bieżącą obsługę i serwis istniejących realizacji.

Wymagania:

  • biegła znajomość PHP (OOP)
  • sprawne działanie w HTML, JavaScript, CSS
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych SQL
  • znajomość frameworków
  • zaangażowanie i odpowiedzialniość za wykonywane działania
  • dyspozycyjniość oraz punktualność

Oferujemy:

  • możliwość pracy przy poważnych projektach realizowanych dla dużych podmiotów z Polski oraz z zagranicy
  • pracę w doświadczonym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • szybki rozwój umiejętności
  • stabilny model zatrudnienia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-06-15
Wyświetlona: 5382 razy