Programista php / web developer

praca it: etat dla Buzz Group sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: programista php web developer

Opis stanowiska pracy

Agencja Interaktywna Buzz Group sp. z o.o. poszukuje osoby, która będzie członkiem zespołu wdrażającego serwisy internetowe, systemy CMS, aplikacje internetowe.

Wymagania
- Bardzo dobra znajomość języka PHP, w szczególności PHP5
- Umiejętność tworzenia stron XHTML
- Dobra znajomość baz danych SQL
- Zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
- Umiejętność planowania i organizowania własnej pracy
- Komunikatywność
- Zmysł estetyczny

- Znajomość API Facebook będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- Odpowiedzialne stanowisko pracy oraz duży zakres samodzielności
- Pracę w młodym, rozwijającym się zespole
- Ciekawe projekty dla znanych marek
- Pracę w miłej atmosferze
- Konkurencyjne wynagrodzene

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-06-17
Wyświetlona: 4799 razy