Programista PHP - PILNE

praca it: etat dla Red Sky sp. z o.o. / Gliwice

Tagi: PHP Python SQL

Opis stanowiska pracy

Red Sky sp. z o.o., jesteśmy twórcami największej na świecie wyszukiwarki plików multimedialnych FILESTUBE.com.

Nasza strona jako jedyna polska strona internetowa znajduje się w Top100 najczęściej odwiedzanych serwisów WWW na świecie.

Obok naszego kluczowego produktu jesteśmy twórcami/właścicielami/współwłaścicielami takich serwisów jak:

  • Grono.NET
  • Pnop.com
  • carocean.com
  • Alternative.to
  • Bebzol.com
  • bezokoluarów.pl
  • finansosfera.pl
  • inne

Wciąż nam mało, wciąż tworzymy nowe produkty.

Dlatego też szukamy specjalistów na stanowisko:

PROGRAMISTA PHP

Miejsce pracy: Gliwice

Typ pracy: etat, umowa o pracę.

Opis stanowiska:
  • projektowanie i wytwarzanie aplikacji internetowych z wykorzystaniem języka PHP
  • praca w zespole programistycznym rozwijającym istniejące aplikacje
  • tworzenie dokumentacji projektowej
  • harmonogramowanie prac

Wymagania:

  • znajomość PHP5 i programowania obiektowego
  • znajomość HTML i JavaScript (AJAX)
  • znajomość SQL z nastawieniem na bazę danych MySQL
  • znajomość bibliotek Zend Framework, Smarty i jQuery
  • umiejętność pracy w środowisku Linux
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej
  • umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznych
  • umiejętność komunikacji i pracy w zespole
  • wysokie poczucie odpowiedzialności, samodzielność i inicjatywa

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość wzorców projektowych
  • znajomość metodyki Scrum
  • praktyczna znajomość Subversion
  • znajomość technologii wyszukiwania Sphinx
  • praktyczna znajomość któregoś z języków programowania: Python, Perl, C/C++

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w młodym, ale profesjonalnym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia z zakresu zaawansowanych technologii internetowych
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dogodna lokalizacja miejsca pracy
  • opieka medyczna.

Załącznik
Pobierz redsky.jpg

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-06-21
Wyświetlona: 9969 razy