Interactive Art Director do nowo powstałego działu digital branding w Dragon Rouge

praca it: etat dla Dragon Rouge Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: digital branding design interactive

Opis stanowiska

  • tworzenie i wizualizacja koncepcji na zbudowanie marki w nowych mediach
  • projektowanie graficzne na nośniki cyfrowe (identyfikacja wizualna marki, www, aplikacje)
  • opieka kreatywna nad wdrożeniami
  • współpraca z zespołem projektantów Dragon Rouge przy dużych projektach brandingowych, odpowiedzialność za przełożenie brandingu na język nowych mediów

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie w projektowaniu dla mediów cyfrowych (praca w agencji interaktywnej)
  • zainteresowanie brandingiem, designem i nowymi technologiami
  • wiedza praktyczna na temat funkcjonowania mediów interaktywnych (jak wdrożyć to co się da i nie projektować, czego się wdrożyć nie da)
  • komunikatywność (umiejętność prezentowania pomysłów, pracy z klientem, angażowania zespołu)
  • doskonała umiejętność obsługi narzędzi projektowych
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • nowe tereny do eksploracji
  • współpracę przy tworzeniu unikalnej na polskim rynku oferty digital branding
  • pracę przy dużych projektach w czołowej międzynarodowej agencji brandingowej w Polsce
  • możliwość poszerzenia wiedzy w zakresie BI i CI
  • pokój z widokiem – widok na stworzenie własnego zespołu kreatywnego (z czasem), widok na ogród (od razu)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-06-27
Wyświetlona: 6915 razy