Grafik

praca it: etat dla Aduma S.A. / Wrocław

Tagi: grafik Photoshop Illusatrator grafika designer

Aduma lider rynku rozwiązań interaktywnych i dotykowych poszukuje ambitnych ludzi, którzy będą tworzyć z nami nowe technologie. Przykładowi klienci: T-Mobile, SONY, NIKE, PLAY, ING, Logitech, LG, itd

Stanowisko: Grafik
Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:
• dobra znajomość programów Adobe Illustrator/Photoshop
• doświadczenie w projektowaniu grafiki
• zmysł plastyczny: wyczucie proporcji i znajomości zasad kompozycji
• kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w pracę,
• samodzielności i terminowości wykonywania prac,
• umiejętność pracy w zespole,

Mile widziane:
• znajomość innych programów z pakietu Adobe Creative Suite (Flash, After Effects, Premiere)
• umiejętność rysowania za pomocą tabletu
• znajomość podstaw programów do tworzenia grafiki 3D

Zakres obowiązków:
• Tworzenie grafik do aplikacji interaktywnych i dotykowych.
• Tworzenie koncepcji graficznych i współudział w tworzeniu kampanii reklamowych na nośnikach interaktywnych i dotykowych dla naszych największych klientów.
• Współudział przy tworzeniu nowych interaktywnych rozwiązań i produktów.

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę, umowa zlecenie (praca na miejscu)
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• pracę w dynamicznym, młodym zespole,
• udział w ciekawych projektach dla renomowanych Klientów,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-07-07
Wyświetlona: 7629 razy