Konsultant SharePoint Łódź, Białystok, Warszawa, Ostrów Wlkp, Wrocław

praca it: etat dla Transition Technologies S.A. / Polska

Tagi: SharePoint Server SP

Konsultant SharePoint
Miejsce pracy: Łódź/Białystok/Warszawa/Ostrów Wlkp/Wrocław
nr ref.: KSP/P

Zakres obowiązków:
• Wsparcie kompetencyjne przy realizowanych projektach Intranetowych
• Wsparcie techniczne Administratora SharePoint
• Rozwój wewnętrznych kompetencji IT w dziedzinie SP
Wymagania:

Warunki konieczne:
• 3-letnie doświadczenie praktyczne w administracji systemami: MS SharePoint 2007
• Doskonała znajomość praktyczna MS SharePoint Designer
• Udział w projektach wdrożeniowych SP jako lider techniczny
• Doświadczenie w integracji SP z innymi produktami Microsoft
• Praktyczna znajomość systemów Windows Server 2003 i 2008
• Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację

Mile widziane:
• Znajomość MS Exchange 2007/20010
• Znajomość MS Project Server
• Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
• Kreatywność i umiejętność pracy w zespole
• Certyfikaty potwierdzające posiadane umiejętności
• Udział w projektach wdrożeniowych technologii Microsoft

Oferujemy:
• Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Współpracę w oparciu o umowę dzieło/zlecenie
• Współpracę z energicznym zespołem w życzliwej atmosferze
• Możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-07-12
Wyświetlona: 5682 razy