PR i Social Media Manager

praca it: etat dla Agencja interaktywna Migomedia / Warszawa

Tagi: pr social media e-marketing facebook google plus

Agencja interaktywna Migomedia szuka doświadczonej osoby na stanowisko PR i Social Media Manager, która będzie odpowiedzialna za opracowawywanie i realizację działań i kampanii z zakresu Social Media, e-marketingu i e-PR.

>> Wymagania

- minimum roczne doświadczenie w pracy w uznanej agencji PR,
- minimum półroczne doświadczenie w zarządzaniu społecznościami (Facebook – obsługa marek w social media i inicjowanie działań) poparte przykładami udanych aplikacji,
- własne konto na Facebooku (biegła znajomość Facebooka),
- dobra znajomość Twittera, Blipa,
- zainteresowanie zagadnieniami social media,
- umiejętności skutecznej sprzedaży i autoprezentacji,
- biegła znajomość j. angielskiego mile widziana

>> Zakres obowiązków

- działania PR, ePR dla: agencji i prestiżowych klientów agencji
- prowadzenie działań z zakresu PR i e-PR (tworzenie artykułów eksperckich, notek prasowych oraz media relations – współpraca z dziennikarzami promowanie działań i realizacji agencji),
- tworzenie i wdrażanie strategii w kanałach społecznościowych,
- planowanie konkursów i akcji,
- współpraca z programistami w zakresie aplikacji, np. na Facebooku,
- komentowanie bieżących wydarzeń z branży,