Grafik - Web Designer / warszawa / artegence

praca it: etat dla artegence / Warszawa

Tagi: Grafik Webdesigner

Poszukujemy osoby na stanowisko: Grafik / Web Designer / Łebski grafik
Praca w biurze w Warszawie.

Oczekiwania wobec kandydatów:
- bardzo ciekawe portfolio
- znajomość programów Photoshop, Flash (podstawy AS), Ilustrator

Dodatkowe atuty:
- znajomość podstaw programów do tworzenia grafiki 3D
- doświadczenie w projektowaniu grafiki do druku
- swoboda w odręcznym rysowaniu (tablet)

Zadania:
Tworzenie designu na potrzeby www, kreatywny udział w kampaniach reklamowych,

Oferujemy:
pracę nad ciekawymi projektami, kontakt z najnowocześniejszymi technikami wizualizacji internetowych i mobilnych – w miłej atmosferze pracy za atrakcyjne wynagrodzenie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-07-25
Wyświetlona: 7159 razy