Grafik www

praca it: etat dla okinet.pl / Wrocław

Tagi: projektant grafiki www graifk webdesign design identyfikacja grafika

Firma okinet.pl poszukuje specjalisty na stanowisko:

WEB DESIGNER – Wrocław

Oczekujemy:
- perfekcyjna znajomość Ps oraz AI
- dobra znajomość Fl (AS3)
- mile widziana znajomość AE i Pr
- mile widziana znajomość aplikacji 3D
- doświadczenie poparte portfolio

Zakres obowiązków:
- tworzenie projektów graficznych serwisów i aplikacji www
- projektowanie logo
- przygotowywanie materiałów reklamowych

Co oferujemy:
- pracę w niekorporacyjnej atmosferze i wśród młodych dynamicznych osób
- możliwość rozwoju w przy realizacji coraz bardziej wymagających projektów
- wzrost zarobków idący w parze ze wzrostem zakresu obowiąków
- odpowiedź firmy na ambitne plany rozwoju pracownika (sponsorowanie środków wpływających na rozwój pracownika)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-07-27
Wyświetlona: 6585 razy