Programista PHP / PHP Developer

praca it: etat dla Nestia Media Group / Warszawa

Tagi: Programista PHP flash Java MySQL

Starszy Programista PHP, CSS, JS
praca stacjonarna w siedzibie spółki (Warszawa)

Opis stanowiska pracy:
- tworzenie złożonych aplikacji webowych, serwisów www, sklepów internetowych dla spółki Nestia Media Group, jej klientów oraz partnerów
- optymalizacja i rozwijanie istniejących funkcjonalności,
- aktywny udział w procesie projektowym,
- monitorowanie rynku w poszukiwaniu nowych trendów i innowacyjnych rozwiązań.

Wymagania:
- kreatywność, zaangażowanie i pasja do tworzenia aplikacji internetowych,
- zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów,
- bardzo dobra znajomość PHP oraz przynajmniej jednego frameworka na poziomie bardzo dobrym (rekomendowane: Symphony lub Zend)
- praktyczna umiejętność projektowania obiektowego (OOP)
- znajomość relacyjnych baz danych MySQL
- dobra znajomość CSS
- podstawowa znajomość Java Script

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-07-27
Wyświetlona: 4549 razy