Administrator Lotus Domino

praca it: etat dla CPL Jobs / Wrocław

Tagi: Lotus Domino Linux Administrator Wroclaw

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zarządzanie, rozwój oraz nadzór nad bezpieczeństwem i ciągłością pracy poczty, aplikacji oraz baz danych Lotus Notes.

Wymagania:

•umiejętność administrowania i konfigurowania serwerów Lotus Domino 8.5, BlackBerry, Sametime
•umiejętność wspierania oraz szkolenia użytkowników Lotus Notes, BlackBerry, Sametime
•znajomość systemów operacyjnych Windows 2003, 2008, Linux
•znajomość budowy aplikacji opartych na platformie Lotus
•znajomość zagadnień sieciowych LAN i WAN
•minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziane:

•umiejętność programowania w środowisku Lotus Notes (język formuł i LotusScript)
•znajomość technik integracji aplikacji Lotus Notes z zewnętrznymi bazami danych
•certyfikaty potwierdzające odbyte szkolenia
•umiejętność rozwiązywania problemów
•komunikatywność
•umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

•atrakcyjne warunki wynagrodzenia + bogaty pakiet socjalny
•możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
•perspektywę rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (ponad 50 lat na rynku)
•wpływ na decyzje projektowe

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-07-28
Wyświetlona: 5905 razy