Programista PHP / Web Developer - możliwa zdalna

zlecenia it dla LINGO S.C. / Chorzów

Tagi: PHP Programista JavaScript html css

Firma informatyczna podejmie współpracę z osobą na stanowisku Programista PHP/Webmaster

Zadania:

- współudział przy projektowaniu i tworzeniu serwisów oraz aplikacji internetowych
- wykonywanie zleconych prac na potrzeby realizowanych projektów

Praca zdalna. Wymagamy jednak wizyt w siedzibie firmy 3-4 razy w miesiącu.

Wymagania:

– bardzo dobra znajomość PHP5 (OOP) poparta minimum 2 letnim doświadczeniem – mile widziana znajomość ZEND framework, Kohana – bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych – bardzo dobra znajomość XHTML/CSS – dobra znajomość JavaScript, jQuery – umiejętność tworzenia szablonu html na podstawie pliku graficznego(psd) – umiejętność samodzielnego realizowania powierzonych zadań – rzetelność, obowiązkowość, punktualność oraz terminowe wykonywanie zadań

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-07-29
Wyświetlona: 14463 razy